HomeTeslimat ve İade Şartları

Teslimat ve İade Şartları

İade ve Teslimat İptal ve İade Kurallar

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Akbank, Finasbank, Garanti Bankası .İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Ürünlerimiz dijital ürün olduğu için teslim edildikten sonra iade gerçekleştirilmemektedir.

Eğitim alımlarında ise danışan görüşme yapmadan 1 gün önceye kadar iade isteyebilir.

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; MZN E-ticaret Eğitim Danışmanlık Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 

Ürünlerimiz dijital üründür. Satın aldıktan sonra 24 saat içerisine tarafınıza iletilir. Eğitim alımlarında bu süre 3 günü bulabilmektedir.

www.aydinbars.com eğitim sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Sayfalar

© 2024 · Aydın Bars | BARS TECHNOLOGY LLC

Başvurunuzu yapın

Bilgileriniz KVKK ile korunmaktadır.